A może zachęcić klienta dodatkowymi profitami? Podaruj swojemu klientowi punkty PAYBACK i pomóż mu spełnić marzenia!

Pozyskiwanie nowych klientów lub przekonywanie tych niezdecydowanych nie jest łatwe dla agenta. Jednak agenci CUK Ubezpieczenia poza pakietem nowoczesnych narzędzi i bogatą ofertą z ponad 30 towarzystw, mają do dyspozycji również benefity dla klientów.

Multiagenci CUK, jako jedyni w Polsce, mogą podarować konsumentom punkty PAYBACK za podpisanie każdej polisy! Klient może też obniżyć cenę polisy punktami PAYBACK.

PAYBACK_karta_CUK


Punkty PAYBACK aktywnie zbiera już 8,2 miliona osób. Możliwe jest to za pomocą plastikowych kart i nowoczesnej aplikacji. Konsumenci są nagradzani, a tym samym czerpią dodatkową radość z zakupów i doświadczeń z różnymi markami. Mogą zbierać punkty, tankując samochód, wybierając się do kina czy robiąc zakupy spożywcze, a następnie wymienić je na atrakcyjne nagrody lub zniżki.

Możliwość przyznania punktów PAYBACK pozwala agentom wzmocnić i pogłębić relacje z klientami. Konsumenci chcą i lubią być nagradzani za swoje wybory zakupowe. Agent przyznając punkty, może ułatwić i uatrakcyjnić zakupy, a także przyczynić się do ich wymiany na atrakcyjne nagrody. Opcja ta jest całkowicie darmowa – całość kosztów związanych z współpracą z PAYBACK ponosi CUK Ubezpieczenia.

Klientów korzystających z punktów PAYBACK bardzo cieszy fakt, że również kupując polisę w CUK Ubezpieczenia mogą zebrać punkty PAYBACK. Podkreślam tę możliwość zarówno wśród nowych, jak i stałych klientów. Jeśli dana osoba nie posiada konta, proponuję jej założenie go u mnie. Mam karty w placówce i mogę to zrobić w kilka minut, a mój klient od razu zyskuje punkty za podpisanie polisy – mówi Paweł Kulma właściciel Placówki Franczyzowej CUK Ubezpieczenia w Wołominie, Ambasador akcji Lubię Ubezpieczać – Bardzo cenię tę możliwość. Mogę dać coś całkowicie za darmo mojemu klientowi, a on później wykorzysta to do realizacji swoich celów lub po prostu zaoszczędzi przy zakupach lub podpisaniu polisy – dodaje.

Na klientów czekają też promocje kuponowe, zmieniające się co jakiś czas. Zebrane punkty można wykorzystywać np. do obniżenia składki polisy w CUK lub wymienić na atrakcyjne nagrody. Obniżka jest szczególnie kusząca dla klientów i daje ogromną przewagę agentowi multiagencji CUK.

Wielokrotnie zdarzyło mi się, że klient wykorzystał punkty do obniżenia składki polisy. Maksymalna zniżka wynosi 200 zł i jest to równowartość 20 tys. punktów PAYBACK. Klienci często nie są świadomi tego, ile posiadają punktów, gdyż zbierają je od dawna i automatycznie. Doskonale pamiętam sytuację sprzed kilku miesięcy, gdy nowy klient bardzo ucieszył się na możliwość obniżenia składki o 200 zł. Był to początek pandemii i było widać, że ta niższa kwota składki jest mu bardzo potrzebna. Po finalizacji procesu zakupowego poczułem ogromną radość, że w tak prosty sposób mogłem pomóc człowiekowi w potrzebie. Nie tylko dobrałem mu dobre i korzystne ubezpieczenie, ale też pomogłem zaoszczędzić fundusze w tych trudnych czasach – mówi Paweł Kulma.

Chcesz dołączyć do CUK Ubezpieczenia i ubezpieczać z pasją jak Paweł Kulma? Agenci CUK Ubezpieczenia mają dostęp do 30 Towarzystw Ubezpieczeniowych oraz nowoczesnych narzędzi, dających możliwość sprawnego porównania ofert. Wejdź na stronę https://cuk.pl/wspolpraca, wybierz model współpracy, pozostaw swoje dane kontaktowe, a nasz Manager skontaktuje się i odpowie na Twoje pytania.

12/31/2020 - 11:08