SmartCUK – mobilny asystent klienta i nowoczesne narzędzie w pracy agenta

Kategoria
Praca w CUK
Dobry agent ubezpieczeniowy to taki, który spośród kilkudziesięciu dostępnych ofert, wyszuka polisę skrojoną na potrzeby klienta. Jest to jednak długotrwały i skomplikowany proces. Multiagenci CUK Ubezpieczenia zyskują sporo czasu, dzięki nowoczesnym narzędziom, które pozwalają na dokładną, ale również szybką obsługę klienta. Jednym z nich jest Smart CUK. To aplikacja, która umożliwia proste wprowadzanie danych i wgranie niezbędnych dokumentów do portali towarzystw ubezpieczeniowych. Dzięki niej, agent jest w stanie przedstawić w ciągu dnia więcej ofert i spożytkować zaoszczędzony czas na rozmowę z klientem na temat jego potrzeb.

Do przeprowadzenia analizy potrzeb klienta niezbędne jest zeskanowanie kilku dokumentów. Dzięki Smart CUK trwa to zaledwie kilka minut. Przy użyciu aplikacji na smartphone, agent wykonuje zdjęcie APK, generuje je
w systemie WebCUK i wraz z odpowiednimi zgodami przekazuje klientowi. Przy użyciu SmartCUK, multiagent zyskuje szybki dostęp do przeprowadzonej analizy i udzielonych zgód na przetwarzanie danych osobowych
w przyszłości. Narzędzie daje możliwość skanowania polis, dokumentów, które automatycznie przesyłane są do WebCUK, gdzie agent ma do nich stały wgląd.

-> Czym jest WebCuk?

Kalkulacja

Korzystając ze Smart CUK, wypełnianie danych i gromadzenie zdjęć auta jest banalnie proste. Wystarczy skan kodu AZTEC z dowodu rejestracyjnego. Tym sposobem kluczowe informacje o aucie klienta trafiają automatycznie do systemu WebCUK. Następnie pozostaje uzupełnić preferencje ubezpieczeniowe klienta, aby otrzymał on porównanie ofert dostępnych na rynku i wybrał tę najkorzystniejszą. Przy zdjęciach AC agent nadal korzysta ze smartphona i aplikacji. Zdjęć nie trzeba już zgrywać ani przesyłać do systemów ubezpieczycieli. Aplikacja automatycznie przypisze je do polisy klienta i prześle do towarzystwa.

Z aplikacji Smart CUK korzystam na co dzień – mówi Paweł Kulma, właściciel placówki CUK w Wołominie. Dzięki niej, mogę bezpośrednio ze smartphona wgrać zdjęcia z inspekcji AC - to znacznie ułatwia mi pracę. Kolejna przydatna funkcja to możliwość zeskanowania kodu QR z dowodu rejestracyjnego - po skanowaniu mamy gotową kalkulację w WebCUK i błyskawiczne porównanie ofert na rynku. Aplikacja cały czas jest ulepszana i wprowadzane są nowe funkcje. Po latach korzystania, nie wyobrażam sobie bez niej codziennej pracy - dodaje.

W CUK Ubezpieczenia wiemy, że dobór odpowiednich narzędzi w pracy agenta to podstawa. Oprócz SmartCUK, multiagenci otrzymują również dostęp do WebCUK i Direct dla Agenta. Aby być na bieżąco ze wszystkimi narzędziami, skorzystaj z zielonego formularza na stronie i dołącz do naszego newslettera.

CUK Ubezpieczenia
06/29/2020 - 10:16
Multiagencja CUK Ubezpieczenia to sieć ponad 300 placówek. Nasi partnerzy prowadzą je z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi ułatwiających pozyskiwanie klientów oraz według standardów wypracowanych w trakcie naszej 20-letniej obecności na rynku. Współpraca pod marką CUK to najlepszy sposób na sprzedaż ubezpieczeń.