Wiedza - klucz do sukcesu multiagenta CUK

Kategoria
Praca w CUK
Bycie dobrym agentem ubezpieczeniowym to nie lada wyzwanie. Klient oczekuje wiedzy od doradcy, która pozwoli na dobór ubezpieczenia dostosowanego do jego potrzeb i oczekiwań. Wiedza w branży ubezpieczeń to podstawa. Multiagencja CUK Ubezpieczenia doskonale o tym wie i dba o ciągły rozwój swoich agentów, oferując im wsparcie i dostęp do wiedzy.

Skarbnica wiedzy CUKIPEDIA

Narzędzie stworzone zostało w celu ułatwienia codziennej pracy agentom CUK. Znajdują się tam nie tylko informacje dotyczące produktów ubezpieczeniowych, ich porównania w różnych kategoriach, ale także aktualności z branży ubezpieczeń przekazane przez 30 Towarzystw Ubezpieczeniowych, współpracujących z CUK Ubezpieczenia.

CUKIPEDIA - korzyści

CUKIPEDIA działa jak wyszukiwarka – po wpisaniu pojedynczej frazy, pojawiają się artykuły ją zawierające. W chwili obecnej to ponad 340 tekstów! Baza wiedzy jest na bieżąco uzupełniania. Agent po zalogowaniu się, widzi od razu najnowsze artykuły oraz informacje o tym, które z nich zostały zaktualizowane.

Po otworzeniu danego artykułu, wyświetlane są mu również teksty powiązane tematycznie. Narzędzie to posiada również bazę kontaktów potrzebnych w codziennej pracy oraz wzorów dokumentów. Dzięki CUKIPEDII doradca w łatwy sposób może zdobyć niezbędną wiedzę oraz być na bieżąco z aktualizacjami z branży. Przede wszystkim oszczędza też czas na poszukiwanie sprawdzonych informacji.

Ludzie od zadań specjalnych - Wsparcie Sprzedaży

Jeśli agent CUK Ubezpieczenia nie znalazł odpowiedzi na nurtujące go pytanie w CUKIPEDII, może zgłosić się do Wsparcia Sprzedaży. Pracownicy działu wiedzą absolutnie wszystko o systemach CUK, sprzedaży i produktach. Agenci mogą liczyć na wyjaśnienie problemu, odpowiedź na trudne pytania oraz przeprowadzenie krok po kroku do rozwiązania trudności technicznych.

CUK Ubezpieczenia
06/29/2020 - 10:09
Multiagencja CUK Ubezpieczenia to sieć ponad 300 placówek. Nasi partnerzy prowadzą je z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi ułatwiających pozyskiwanie klientów oraz według standardów wypracowanych w trakcie naszej 20-letniej obecności na rynku. Współpraca pod marką CUK to najlepszy sposób na sprzedaż ubezpieczeń.