Na straży stabilności

Kategoria
Ambasadorzy CUK/ Historie agentów CUK 
Cenię branżę ubezpieczeniową za stabilność, bo ubezpieczenia to przyszłościowy i potrzebny produkt. Daje ona też możliwość nieustannego rozwoju, gdyż musimy dostosowywać oferty do zmieniającego się świata. CUK, biorąc pod uwagę te zmiany, cały czas rozwija się w kwestiach IT, obsługi i narzędzi. Dlatego cieszę się, że 5 lat temu rozpocząłem swoją przygodę z multiagencją CUK.

Pracę w branży rozpocząłem od ubezpieczeń na życie. Dawały one możliwość bezpośredniego kontaktu z klientem. Miałem też sposobność odbycia szeregu szkoleń z tym związanych. Bardzo mi na tym zależało. Chciałem jak najwięcej dowiedzieć się o tym sektorze i sukcesywnie stawać się coraz lepszym Agentem. W relacjach z klientem zawsze czułem się jak ryba w wodzie i wiedziałem, że świetnie sobie z tym poradzę. Po pierwszych tygodniach okazało się, że miałem rację. Przekonałem się też, że biznes ubezpieczeniowy do łatwych nie należy. Ale to tylko jeszcze bardziej mnie zmobilizowało.

Ubezpieczam z CUK

Współpracę z CUK rozpoczynałem jako Niezależny Doradca. Po ponad roku zdecydowałem się na otwarcie własnej placówki. Zależało mi na większej liczbie klientów, możliwości bezpośredniej ich obsługi i jeszcze szybszym rozwoju. Dzięki narzędziom dostarczonym przez CUK mogłem to zrobić! Z kalkulatorem CUK przeliczałem ofertę w trzy minuty!

5 lat temu zdecydowałem się na otwarcie pierwszej, własnej placówki CUK. To był krok do dalszego rozwoju w branży. Dawało mi to również możliwość sprzedaży innych ubezpieczeń, nie tylko na życie. Dzięki temu mogłem kompleksowo chronić swoich klientów. W 2018 roku otworzyłem drugą placówkę.

Dobre ubezpieczenie to takie, które swoim zakresem zabezpiecza nie tylko potrzeby klienta, ale też wychodzi poza nie. Dążę do tego, aby każdy mój klient takie właśnie posiadał.

Dlaczego zdecydowałem się na współpracę z CUK Ubezpieczenia?

Marka CUK wzbudziła we mnie od początku pełne zaufanie. Świadomość marki wśród klientów jest ogromna i bardzo ważna, to ułatwiło tylko moją pracę. Multiagencja daje mi również możliwość szybkiego dostępu do większości Towarzystw Ubezpieczeniowych w naszym kraju. To bardzo pomaga mi w pracy i na tym właśnie najbardziej mi zależało na początku mojej kariery.

Dziś wiem, że moja praca i zaangażowanie połączone z możliwościami, jakie dał mi CUK, pomogło wielu moim klientom. Myślę, że o to w tej branży chodzi.

Paweł Dołowy
06/29/2020 - 09:13
"Dobre ubezpieczenie to takie, które swoim zakresem zabezpiecza nie tylko potrzeby klienta, ale też wychodzi poza nie. Dążę do tego, aby każdy mój klient takie właśnie posiadał. Dziś wiem, że moja praca i zaangażowanie połączone z możliwościami, jakie dał mi CUK, pomogło wielu moim klientom. Myślę, że o to w tej branży chodzi".