Ubezpieczenia NNW dla dzieci. Jak je oferować rodzicom?

Kategoria
Praca w CUK
Dla każdego rodzica początek roku szkolnego wiąże się z nie lada wyzwaniem. Intensywny czas poszukiwania idealnej wyprawki i wszystkich pomocy naukowych przyprawia o zawrót głowy. W tym wszystkim rodzice często zapominają o najważniejszym – ubezpieczeniu dla dziecka. To zadanie spoczywa na doradcach ubezpieczeniowych.

nnw_szkolne_w_cuk

Poinformuj rodzica, że może ubezpieczyć dziecko na własną rękę.

Większość rodziców nie zdaje sobie sprawy, że oferowane przez szkołę na pierwszym zebraniu ubezpieczenie jest nieobowiązkowe. Najczęściej jest to propozycja od towarzystwa ubezpieczeniowego, w którym pracuje jeden z rodziców. Rolą agenta jest uświadomienie rodziców, że mogą wybrać dowolne ubezpieczenie, które w pełni zadba o ich pociechy.

Jak pomóc w wyborze ubezpieczenia?

Należy dopytać, na czym szczególnie zależy rodzicom, chcącym ubezpieczyć dzieci. Ubezpieczenie powinno zapewnić wypłatę świadczenia w przypadku wystąpienia nieszczęśliwego wypadku skutkującego uszkodzeniem ciała lub śmiercią. Na rynku dostępne są polisy zapewniające znacznie szerszą ochronę niż te sprzedawane w szkołach.

Nie oznacza to jednak, że każda oferowana przez szkołę oferta ubezpieczeniowa będzie niekorzystna. Doradca, w trosce o klienta powinien zwrócić jego uwagę na podejście do wyboru oferty z większą uwagą i starannością, co w przypadku niespodziewanego wypadku może okazać się dużym ułatwieniem finansowym.

Jaką ofertę proponują nasi Ambasadorzy?

Przeprowadzenie rodzica przez pełen proces wyboru ubezpieczenia jest bardzo istotny. Zyskamy wówczas pewność, że oferta jest dostosowana do indywidualnych potrzeb rodziców i dziecka. Obecnie najlepsza oferta NNW szkolnego, to ta przygotowana przez InterRisk.

patryk_orzechowski_doradca_CUK

– CUK Ubezpieczenia wraz z Interriskiem przygotowało w tym sezonie bardzo korzystną ofertę – mówi Patryk Orzechowski, agent ubezpieczeniowy, właściciel placówki CUK Ubezpieczenia w Izabelinie i Ambasador akcji Lubię Ubezpieczać. Polisa obejmuje dzieci, młodzież oraz studentów do 25. roku życia, przez całą dobę, 7 dni w tygodniu i przede wszystkim na całym świecie. W skład podstawowego pakietu, wchodzi wypłata ubezpieczenia, już od pierwszego dnia pobytu w szpitalu w skutek nieszczęśliwego wypadku w wysokości 150 zł. Jeśli dziecko trafi do szpitala z powodu zakażenia COVID-19, za każdy dzień pobytu (licząc od 3. dnia) ubezpieczyciel wypłaci 75 zł za dobę. Ofertę wyróżnia pakiet kleszcz, dzięki któremu ubezpieczyciel wypłaca 1 000 zł za zdiagnozowanie u dziecka boreliozy. Ubezpieczenie obejmuje również wyczynowe uprawianie sportu. Nie bez znaczenia jest również najniższa na rynku cena - 21 zł rocznie dodaje.

W pełni dopasowane ubezpieczenie, zagwarantuje poczucie bezpieczeństwa i komfort psychiczny rodzicom. Będą spokojniejsi, wiedząc, że są przygotowani na ewentualne zdarzenia losowe i mogą ograniczyć ich skutki. Doświadczony i kompetentny doradca o to zadba!

Jeśli chcesz ubezpieczać z pasją jak Patryk i pomóc wybierać najlepszą ochronę dla dzieci swoich klientów, dołącz do CUK Ubezpieczenia! Agenci CUK Ubezpieczenia mają dostęp do 30 Towarzystw Ubezpieczeniowych oraz nowoczesnych narzędzi, dających możliwość sprawnego porównania ofert. Wejdź na stronę https://cuk.pl/wspolpraca, wybierz model współpracy, pozostaw swoje dane kontaktowe, a nasz Manager skontaktuje się i odpowie na Twoje pytania.

Cuk
09/16/2020 - 15:18
admin