Być agentem z prawdziwego zdarzenia

Kategoria
Ambasadorzy CUK/ Historie agentów CUK 
Klienci dzwonią do mnie nawet wtedy, gdy popsuje im się auto. Wiedzą, że mogą na mnie liczyć. Lubię ubezpieczać, bo pomagam innym. Codziennie poznaje historie ludzi. Doradzam i sprzedaję przyszłościowy produkt - ochronę, która jest potrzebna klientom w życiu. To jest w tej pracy ważne, dlatego spełniam się w niej w 100%.

Zawód agenta ubezpieczeniowego interesował mnie od zawsze. Lubię kontakt z ludźmi. Marzyłam, żeby zrobić coś dla siebie i mieć swój biznes. Prowadziłam własny sklep odzieżowy, następnie biuro kredytowe. Po drodze zdobywałam doświadczenie w branży marketingowej i handlowej, a nawet kontroli jakości. Jednak pomysł otwarcia własnej placówki wciąż mi towarzyszył.

Jak zostałam agentką ubezpieczeniową

Kilka lat temu pierwszy raz odwiedziłam centralę CUK Ubezpieczenia. Chciałam dowiedzieć się, jak wygląda prowadzenie własnej placówki. Jednak w tym czasie dostałam pracę w banku i zrezygnowałam z pierwotnego pomysłu.

Przyszedł moment, kiedy stanęłam w miejscu i poczułam, że obecne stanowisko nie daje mi więcej możliwości rozwoju. Postanowiłam jeszcze raz zawalczyć o moją placówkę. Czekała mnie rozmowa z managerem. Udało się i tak zostałam agentką ubezpieczeniową!

Pracuję w multiagencji CUK od września 2016 roku. Prowadzę placówkę w Chełmży. Znajomi mówią o mnie “agentka z prawdziwego zdarzenia”. Klienci, że jestem właściwą osobą na właściwym miejscu.

Kocham motoryzację i ubezpieczenia komunikacyjne

To była jedna z najlepszych decyzji. Swoją pracę cenię za to, że czuję się w niej swobodnie. Nie odczuwam presji ze strony centrali. Prowadzę bardzo dobrze prosperującą placówkę CUK Ubezpieczenia. Sprzedaję ochronę życia, zdrowia i mienia.

Każdemu z klientów staram się pokazać, dlaczego ubezpieczenie jest ważne. Często wydaje się nam, że nie grozi nam nic złego w codziennym życiu, podróży. Jednak dobre ubezpieczenie to poczucie bezpieczeństwa i realna pomoc, gdy wydarzy się coś niespodziewanego.

Pasjonuje mnie motoryzacja. Nic więc dziwnego, że uwielbiam ubezpieczenia komunikacyjne. W tym temacie czuje się jak ryba w wodzie. Specjalizuję się również w polisach majątkowych i cały czas pogłębiam wiedzę z zakresu ubezpieczeń firmowych.

Dlaczego cenię współpracę z CUK

CUK Ubezpieczenia to rozpoznawalna marka. Działając pod jej skrzydłami, czuję się bezpiecznie. Ponadto CUK bardzo dobrze przygotowuje agentów do ich przyszłej roli. Daje możliwość udziału w licznych szkoleniach i motywuje do pracy, między innymi organizując konkursy.

Atmosfera w firmie jest naprawdę fajna! Tworzymy jedną wielką rodzinę. Praca z takimi ludźmi to czysta przyjemność. Wciąż poszerzam swoją wiedzę, może w przyszłości otworzę kolejną placówkę CUK Ubezpieczenia. Jestem osobą, która dąży do wyznaczonych celów.

Jak coś robię, to na 100%. Daję z siebie wszystko. Chcę być agentką z prawdziwego zdarzenia. Doradzam klientom najlepsze rozwiązania. Uważam, że jeżeli miałabym źle dobrać ofertę, lepiej nie robić tego w ogóle. Klienci to wiedzą. Wracają i polecają moją placówkę innym.

Zadowolony klient to zadowolony Agent

Emilia Brozdowska
06/29/2020 - 09:25
"Każdemu z klientów staram się pokazać, dlaczego ubezpieczenie jest ważne. Dobre ubezpieczenie to poczucie bezpieczeństwa i realna pomoc, gdy wydarzy się coś niespodziewanego. Doradzam klientom najlepsze rozwiązania. Klienci to wiedzą. Wracają i polecają moją placówkę innym. CUK Ubezpieczenia to rozpoznawalna marka. Działając pod jej skrzydłami, czuję się bezpiecznie".