Praca w ubezpieczeniach na własnych zasadach. Dołącz do CUK Ubezpieczenia!

Kategoria
Praca w CUK
Działasz w branży ubezpieczeń od dawna, czy dopiero rozpoczynasz? Nieważne! Nawet bez doświadczenia możesz zacząć współpracę z liderem wśród multiagencji i pracować tak, jak lubisz.
W CUK Ubezpieczenia wybierasz jeden z pięciu wariantów, który najlepiej spełnia Twoje oczekiwania. Dowiedz się, jakie rozwiązania czekają na Ciebie i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania.

W każdym z modeli na start otrzymujesz dostęp do: nowoczesnych narzędzi, szkoleń, Akademii Partnerów, programu motywacyjnego, atrakcyjnego systemu prowizyjnego i wsparcia sprzedaży.

Jakie modele współpracy znajdę w ofercie CUK?

Modele współpracy powstały z myślą o różnych potrzebach partnerów. Franczyza, Punkt Partnerski, Punkt Partnerski Premium, Niezależny Doradca, a może GoCUK? Zdecyduj!

Franczyza

Franczyza to wybór dla osób, które chcą prowadzić własny biznes i jednocześnie korzystać z renomy marki CUK Ubezpieczenia. W tym modelu otrzymujesz dostęp do pełnej oferty 30 towarzystw ubezpieczeniowych i produktów dostępnych jedynie w multiagencji CUK. W pełni identyfikujesz się z marką, dzięki oznakowaniu placówki i aranżacji wnętrza. Twój oddział niczym nie będzie różnił się od placówek własnych CUK Ubezpieczenia. Koszt otwarcia punktu franczyzowego to mniej niż 15 000 zł.

Taki model biznesowy zapewni Ci dostęp do wszystkich firmowych rozwiązań i programów wsparcia. Zdobędziesz kontakty do klientów. Zapewnisz im Pomoc Prawną, KPZ czy punkty PAYBACK. Otrzymasz szkolenie wstępne i wsparcie ze strony CUK Ubezpieczenia.

Pomożemy Ci w promocji placówki, projektując materiały oraz prowadząc kampanię reklamową na Facebooku dla nowych punktów. Umieścimy i zaprezentujemy Twoją placówkę na www.cuk.pl/placowki

Dołączysz do grona 330 placówek CUK Ubezpieczenia w Polsce?

Co obejmuje kwota 15 000 zł?

W ramach tej puli pieniędzy Twoja placówka zostanie przystosowana do standardów CUK Ubezpieczenia, dzięki takim elementom jak: kaseton świetlny, wyklejenie witryny, odpowiednie kolory farb, meble, logo wewnętrzne, ramy z plakatami, fototapeta.

Jak wygląda proces otwarcia franczyzy?

Wystarczy, że wypełnisz formularz dostępny na www.cuk.pl/wspolpraca lub lubieubezpieczac.pl. Następnie skontaktujemy się z Tobą i umówimy spotkanie z managerem. Jeżeli wszystkie warunki będą Ci odpowiadać
i zdecydujesz się na współpracę, podpiszemy umowę. Odbędziesz szkolenie wprowadzające, dzięki któremu poczujesz się pewnie i zdobędziesz niezbędną wiedzę, aby samodzielnie prowadzić placówkę. Po jego zakończeniu, nadejdzie czas na przystosowanie placówki do standardów CUK Ubezpieczenia. To już wszystko. Twój biznes może wystartować!

Punkt Partnerski

Punkt Partnerski jest idealnym rozwiązaniem, jeśli chcesz połączyć prowadzenie własnego biznesu ze sprzedażą ubezpieczeń. Możesz rozwijać swoją agencję bankową, punkt kurierski czy inną działalność i oferować ubezpieczenia
w jednym miejscu. Dzięki temu będziesz dostarczać nowe rozwiązania stałym klientom.

Określisz, jak ma wyglądać Twój Punkt. Zaaranżujesz biuro, wybierzesz elementy oznakowania zewnętrznego zgodnie
z własnymi preferencjami. Będziesz używać logo CUK Ubezpieczenia na specjalnych zasadach.

Z CUK Ubezpieczenia będziesz korzystać z ofert wybranych ubezpieczycieli. Zyskasz możliwość płatności ratalnej dla klientów, dzięki SMART 11. Zdobędziesz niezbędną wiedzę podczas szkolenia wstępnego i wypromujesz swój Punkt Partnerski, dzięki materiałom dostarczanym przez multiagencję CUK.

Punkt Partnerski Premium

Punkt Partnerski Premium łączy możliwości Franczyzy i Punktu Partnerskiego. To opcja dla Ciebie, jeśli prowadzisz własny biznes i chcesz korzystać z rozpoznawalności marki CUK Ubezpieczenia oraz dobrych praktyk obsługi klienta. Otrzymasz dostęp do ofert wybranych ubezpieczycieli.

Twój PP Premium zostanie oznakowany tak, jak placówka Franczyzowa. Skorzystasz ze specjalnych ofert w ramach produktu miesiąca i punktów PAYBACK czy Pomocy Prawnej dla klientów. Będziesz widoczny w sieci za sprawą działań reklamowych prowadzonych przez CUK Ubezpieczenia. Twoja placówka zostanie zaprezentowana i oznaczona na www.cuk.pl/placowki.

Niezależny Doradca

Model stworzony z myślą o agentach ubezpieczeniowych, którzy chcą pozostawać niezależni przy jednoczesnej chęci poszerzenia oferty. W CUK Ubezpieczenia czekają na Ciebie oferty 19 towarzystw w 1 miejscu, a Twoi klienci będą mogli wybierać płatności ratalne.

GoCUK

Nie musisz być agentem ubezpieczeniowym ani też posiadać doświadczenia w tej branży, aby zacząć działać z CUK Ubezpieczenia. Prowadząc sklep rowerowy, komis samochodowy lub inny pokrewny biznes, możesz polecać ubezpieczenia OC/AC, czy też rowerowe i jednocześnie zarabiać! CUK Ubezpieczenia sfinalizuje sprzedaż, a prowizja trafi do Ciebie. Podjęcie i prowadzenie współpracy nic Cię nie kosztuje, umowa jest prosta i przejrzysta.

Jaki model współpracy wybrać?

Jeżeli nadal nie jesteś pewien/pewna, jaki model wybrać, zwróć się do managera Twojego regionu. Podczas spotkania, pracownik CUK Ubezpieczenia, na podstawie Twoich oczekiwań, zarekomenduje Ci najlepsze rozwiązanie. To osoba, która od razu rozpozna, jaki model sprawdzi się w Twojej sytuacji. Oczywiście ostateczna decyzja należy do Ciebie, ale rada eksperta to nieoceniona pomoc.

Nie znam się na ubezpieczeniach, czy mogę podjąć współpracę z CUK?

Jasne! Będziesz uczestniczyć w szkoleniach wstępnych, gdzie nauczysz się korzystać z narzędzi CUK. Dodatkowo eksperci z CUK i Towarzystw Ubezpieczeniowych cyklicznie prowadzą szkolenia, podczas których wiele się nauczysz. W codziennej pracy z każdym problemem możesz zadzwonić do Działu Wsparcia lub znaleźć rozwiązanie online za pomocą CUKipedi.

Jak podjąć współpracę?

To naprawdę proste! Wypełnij formularz na cuk.pl/wspolpraca lub na www.lubieubezpieczac.pl. Manager Twojego regionu skontaktuje się z Tobą w ciągu najbliższych 48h.

Czy mój lokal jest odpowiedni?

W tej kwestii możesz liczyć na wsparcie managera regionalnego, który pomoże w ocenie konkretnego lokalu i lokalizacji.

Czy w każdym mieście mogę podjąć współpracę?

Każdy model ma określone kryteria. Jednak stworzyliśmy ofertę w taki sposób, żebyś mógł/mogła dopasować ją do swoich oczekiwań oraz do możliwości i potencjału regionu. Skontaktuj się z nami, opowiemy Ci więcej o zasadach. Nie martw się, jeżeli Twój lokal nie spełni kryteriów lokalnych. Zaproponujemy dogodne rozwiązanie lub inny model współpracy.

CUK Ubezpieczenia
06/29/2020 - 16:10
Multiagencja CUK Ubezpieczenia to sieć ponad 300 placówek. Nasi partnerzy prowadzą je z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi ułatwiających pozyskiwanie klientów oraz według standardów wypracowanych w trakcie naszej 20-letniej obecności na rynku. Współpraca pod marką CUK to najlepszy sposób na sprzedaż ubezpieczeń.